Matkailukeskustelut > Yleiset leirintäalueet

Naantali Camping

(1/4) > >>

arska100:
Kyllä oli Naantalin sosialitilat menneet siivottomaan kuntoo.  ??? Mistä moinen johtuu vaikka kävijöitä on paljon....

jomppa:
Sitä ihmettelin myös. Muuten hyvä paikka.

Turhan Höpöttäjä:
Voi, voi, niin monella yleisellä alueella olen joutunut käyttämään kulkimen WC:tä ja suihkua. Lapsen lapset alkaa olla jo niin vanhoja, etteivät monesti ole mukana, joten yleiselle leirintäalueelle ei ole tarvetta mennä. Isot akut ja vesisäiliöt kulkimeen, niin antaa leirintäalueet olla paskossaan.  :)

petrimar:
Me kävimme pari vuotta sitten kyseisellä alueella ja jo silloin alkoi ikä painamaan sosiaalitiloissa.

Sitten vähän off topic... Vuosi sitten kävimme tutustumassa SFC Salorantaan. Se oli meitä miellyttävä alue ja voimme suositella sitä myös muille, esim. muumimaassa vieraileville. Matkaa on muumimaahan enemmän kuin kävelymatka, mutta ei  kuitenkaan liian pitkä.

untuvikko:
Olisinpa hoksannut lukea tämän  ::) ennen majoittumista.... Kaikesta saa maksaa erikseen, jopa grillipaikan puista. Siivotonta.

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

Vastaa

Siirry pois tekstitilasta
Mobile View