Karavaanarin keskustelut > Karavaanarin olohuone

Muutto asuntovaunuun tai autoon

<< < (55/100) > >>

Jgahpir:

--- Lainaus käyttäjältä: Risto66 - 28.04.2013     kello on 15:35 ---Mutta,kun noilla alueilla on yleensä lasten leikkipaikat ja siellä taas hiekkalaatikko josta kissat tykkää ;) Mutta ei ois kausipaikkalaisilla ongelmia myyristä istutusten ympärillä jos siellä kissa pitäs vahtia :D Eikä hiiristä :D

--- Lainaus päättyy ---

Toissayönä tuotiin meidän vaunuun kärppä suurena saaliina. Olis saanu jäädä tappamatta, mutta ei kai tuolle katille vihainenkaan voi olla.

Haapaniemen Paroni:
Niin millä alueella saa kissa olla irti? ;)

Haapaniemen Paroni:
Vai saako olla jollain alueella kissat vapaana?

Jgahpir:

--- Lainaus käyttäjältä: Risto66 - 28.04.2013     kello on 15:49 ---Niin millä alueella saa kissa olla irti? ;)

--- Lainaus päättyy ---

Ei varmaan millään. Me asutaan ihan omilla alueilla pusikossa, joka on meidän retkeilyharrastukse n tärkeä osa.

Haapaniemen Paroni:

--- Lainaus käyttäjältä: Gahpir - 28.04.2013     kello on 16:17 ---Ei varmaan millään. Me asutaan ihan omilla alueilla pusikossa, joka on meidän retkeilyharrastukse n tärkeä osa.

--- Lainaus päättyy ---
No selvishän tämäkin :D

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Vastaa

Siirry pois tekstitilasta
Mobile View