Tekniikkakeskustelut > Karavaanarin elektroniikka

Procaster 12v 20" Led tv, kokemuksia?

(1/5) > >>

MarkoA:
Vaunuun tarkoitus uusia telkku. Ja kuulemma pitäis dvd soitin olla mukana kun tyttö haluaa katsella joskus huonommalla kelissä omia leffoja.

Tällainen nyt ensimmäisellä haulla tuli vastaan:
https://www.google.fi/amp/s/www.verkkokauppa.com/fi/product.amp/43313/gggxr/

Onko kellään kokemuksia tai jotain infoa aiheesta. Lähinnä varmaan kausipaikalla käytössä. Kesän reissuilla ei välttämättä mukana ollenkaan.

Kriteerit siis 12v käyttö ja dvd. Oisko muita sopivia ja hyviksi koettuja vaihtoehtoja? Hintaluokka siinä 200€ ja ei mieluusti paljon yli 20" kokoa.

Teukka-74:
Tästä on useamman vuoden kokemus ja hyvät sellaiset  Thumb
https://www.karkkainen.com/verkkokauppa/finlux-22fly168lvd-22--led-tv,-dvd-soitin-televisio
Procaster on varmasti myös ihan oiva valinta tarkoituksiisi.

MarkoA:
Kiitti kommentista. Näkyy olevan loppu Kärkkäiseltä. Aina ois helpompi ostaa jos jollakulla on kokemuksia merkistä/mallista.
Mutta kaipa tuo procasterkin asiansa ajaa. Ei ainakaan kovin kallis ole. Näyttää painoksi 3.9kg paketille. Onko se paljon telkuksi? Pysyisköhän tuollainen seinällä vauhdissa? Tahtoo kevyemmätkin härpättimet rispautua irti kun hieman sorateitä vetelee, niin arveluttaa.

kimi:
Oletko Marko tutustunut tähän keskusteluun?
https://karavaanari.org/index.php/topic,1271.0.html

Merkistä löytyy kaikenlaista netistä siis ProCasterista
http://fin.afterdawn.com/uutiset/artikkeli.cfm/2009/02/17/verkkokauppa_com_lta_procaster_televisioita

Niinhän se on tänä päivänä, että monia laitteita myydään eri Merkin alla.

Karrppa:
Minulla on procasterin telkku ja hintaansa nähden ihan hyvä. Talvet ollu lasten telkkuna ja kesäisin otetaan autoon.

Muutenkin procasteri tuotteita ja kestäneet kyllä ongelmitta esim 10 vuotta vanha av-vahvari.

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

Vastaa

Siirry pois tekstitilasta
Mobile View