Matkailukeskustelut > Matkailu ulkomailla
Alan Englannissa ja Walesissa kesäkuu 2017
seppoko:
--- Lainaus käyttäjältä: 88k5 - 28.03.2017 kello on 10:22 ---Löysikkö muunkielistä kuin vrantsöösih? :D
--- Lainaus päättyy ---
Taitavat kirjoittaa omalla kielellään. Fransmannit lienee enemmistö käyttäjistä?
Alan:
Valikot ainakin englanniksi. Tästähän saisi puskaparkkiappsin. Ei varmaan liian monta ulkomaalaista olisi paikkojen tukkeina. :)
Ostoja ohjelmassa, ilmoitti. En tiiä vielä mitä.
...varmaan normaali varovaisuus tarpeen, jotta minne yöksi menee. Itse ainakin karttelen isompien kaupunkien laitamia.
"Masi":
--- Lainaus käyttäjältä: Alan - 28.03.2017 kello on 11:00 ---Valikot ainakin englanniksi. Tästähän saisi puskaparkkiappsin. Ei varmaan liian monta ulkomaalaista olisi paikkojen tukkeina. :)
Ostoja ohjelmassa, ilmoitti. En tiiä vielä mitä.
...varmaan normaali varovaisuus tarpeen, jotta minne yöksi menee. Itse ainakin karttelen isompien kaupunkien laitamia.
--- Lainaus päättyy ---
Siellä park n... on paljon juuri tavallisia parkkipaikkoja joissa ei kukaan ole ollut yötä, mutta joku on katsonut ohi ajaessa että on iso asfaltti kenttä.
Joskus tuli koitettua, mutta liikaa pummi käyntejä.
Alan:
Yes! Ei kun lukemaan. Reilu viikko meni tilauksesta. :)
K.E.V:
--- Lainaus käyttäjältä: Alan - 28.03.2017 kello on 19:01 ---Yes! Ei kun lukemaan. Reilu viikko meni tilauksesta. :)
(Kuva piiloitettu, klikkaa tätä niin näet kuvan.)
--- Lainaus päättyy ---
Ihan hienoa kun sait, netin kautta katselimme noita paikkoja. Paljon tuntui olevan mutta siinä luokiteltu Camperstopeiksi kaikki leirintäalueetkin pitkin manner-eurooppaa. No tavallaan ne niitä myös ovat.
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta