Karavaanarin keskustelut > Karavaanarin olohuone

HYVÄÄ JUHANNUSTA!

<< < (2/7) > >>

K.E.V:
Kuin myös kaikille. Aamulla poistumme Tatralle Slovakiaan jotta tulis jotenkin Suomi mieleen, edes ilmaston vuoksi. Ollut koko päivän 33-39c ja piti pari tuntia olla Thermal kylpylässä vilvoittelemassa :P

vippe:
Laittakaa vaunut autoihin kiinne..Tupa carsit voiki sit ankkuroida pikkase suuremmal kettinkil maaperään..mielummi n. 5m syvyteen..viätämme myrskyisää jussia ny..no ainaki plussan puolella ollaan..ei sentäs lunta tul  ;D




http://www.savonsanomat.fi/multimedia/dynamic/00150/J301217Y_150135a1.jpg

0yxxy0:
Hyvvää juhannusta munkin puolesta kaikille. Mutta todellinen varjopuoli että tänäkin juhannuksena monen elämä päättyy, vaikka pitäisi olla keskikesänjuhla ja kun säätiedottusta katsoo niin enempi taitaa kuolla väkivallan uhrina kuin vesillä  :( :(.

Haapaniemen Paroni:
hyvää juhannusta kaikille!!muistakaa pelastusliivit 8) 8)

Jushi69:

--- Lainaus käyttäjältä: 0yxxy0 - 23.06.2011     kello on 06:53 ---Hyvvää juhannusta munkin puolesta kaikille. Mutta todellinen varjopuoli että tänäkin juhannuksena monen elämä päättyy, vaikka pitäisi olla keskikesänjuhla ja kun säätiedottusta katsoo niin enempi taitaa kuolla väkivallan uhrina kuin vesillä  :( :(.

--- Lainaus päättyy ---

Joo kyllähän monen elämä loppuu Juhannukseen mutta taitaa hemmetin paljon uutta elämää luoda tämä juhla  ;D
Hyvää Jussia vaan kaikille.Pitäkää ittenne pinnalla.

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Vastaa

Siirry pois tekstitilasta
Mobile View