Tekniikkakeskustelut > Projektit
muovikaaret
seppoko:
--- Lainaus käyttäjältä: turhapuro - 9.02.2017 kello on 22:18 ---Haha! +372 alkunen numero, jätän soittamisen muille.
--- Lainaus päättyy ---
Viro, ei sen kauempana.
turhapuro:
--- Lainaus käyttäjältä: Hymer 654 - 9.02.2017 kello on 22:40 --- Kyllä se on merkitty sopivan toisessa paikassa myös vanhempiin ,siksipä se kannattaisi kysyä myyjältä ,kun mulla ei ole asiasta sen kummempaa tietoa tietoa eikä myöskään tarvetta !
--- Lainaus päättyy ---
Voinet varmaankin laittaa linkin jossa mainitaan osan sopivuus vanhempaan Ducatoon kun en sitä itse osaa etsiä .
Ossi66:
--- Lainaus käyttäjältä: turhapuro - 9.02.2017 kello on 22:18 ---Haha! +372 alkunen numero, jätän soittamisen muille. Mut täytyy tolla osanumerolla katsoa.
--- Lainaus päättyy ---
Ei tarvii soittaa, kun laitat "yhteydenotto" sivulta viestin menemään. Varmasti onnistuu myös suomeksi, jos sivu on kerran .fi päätteellä ;)
turhapuro:
--- Lainaus käyttäjältä: Ossi66 - 10.02.2017 kello on 09:39 ---Ei tarvii soittaa, kun laitat "yhteydenotto" sivulta viestin menemään. Varmasti onnistuu myös suomeksi, jos sivu on kerran .fi päätteellä ;)
--- Lainaus päättyy ---
Haluaisin vaan nähdä sen linkin missä mainitaan että sama kurasiiven reunalista käy vuoden -92 Ducatoon ja 2011 malliseen Citroen Jumperiin.
Hymer B 654:
Muistaakseni katsoin Googlesta haulla,Fiat Ducato lokasuojan reunalista sieltä tuli ilmoitus Fiat ducato -94
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta