Matkailukeskustelut > Matkailu kotimaassa
Varsinainen uudistus ABC-matkaparkeille.....
Roksis:
--- Lainaus käyttäjältä: Alan - 21.04.2016 kello on 19:39 ---Ei ole Renkomäen ABC:llä. En kai minä kotikaupungissa mene aakkosasemalle aamupalaa syömään. :o
--- Lainaus päättyy ---
Vastaukseni viittasikin siihen mitä vastasit Ihaalle.
Alan:
--- Off-Topic: ---Sori, mutta ei ollut ensimmäinen kerta, kun heittosi jäävät ymmärtämättä.
Roksis:
Et oo ainoo.
Turhan Höpöttäjä:
--- Lainaus käyttäjältä: Aakku - 21.04.2016 kello on 17:53 ---Juurikin näin, mutta mikäs etujärjestö sitä ajaisi eteenpäin....?
--- Lainaus päättyy ---
Siihen olisi suhtkoht sopiva: http://www.karavaanarit.fi/sf-caravan-ry/
Ainoa hieman kärsivä olisi paikkakunnan leirintäalue.
Minulle kävisi että jostakin saisin tankkeihin vettä ja paskasäilön tyhjäksi. Jos se paikka on apsilla, en kylläkään jäisi siihen yöksi. En ymmärrä mihin joku sähköäkin tarvitsee yön pysähdyksessä.
Alan:
--- Lainaus käyttäjältä: Turhan Höpöttäjä - 21.04.2016 kello on 20:08 ---Ainoa hieman kärsivä olisi paikkakunnan leirintäalue.
--- Lainaus päättyy ---
Jyväskylässä onneksi on noita aakkospihoja useampia. Eikä paikallinen alue kärsi, kun sitä ei ole. Houkuttavat aapeeseet varmasti varakkaita karavan turisteja tähän ihmeelliseen vesitornin ja hyppyrimäen kaupunkiin. :o
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta