Tekniikkakeskustelut > Karavaanarin elektroniikka
Kannettavat läppärit.
Knaus-90:
Tuommosen laitoin on vikkelä.
Leader dog:
Ääni MacBook Pro:lle.
tsahkali:
--- Lainaus käyttäjältä: Moppc - 18.03.2016 kello on 17:33 ---En ole "omenauskovainen" mutta sitä mieltä, että koneet ja ohjelmat hyvä olla työn ja tarpeen mukaan. Samalla väitän, että vaikka omppu maksaa, saa sillä yleensä kohtuullisen hyvin katetta rahoilleen.
--- Lainaus päättyy ---
Tuohan sitä juuri on 'uskovaisuutta'. On aivan turhaa maksaa tuplahintaa, saamatta sille mitään katetta.
On muuten jännää, millä paatoksella noita vehkeitä kehutaan. Jos ne ikonit on eri värisiä, ei ne sen parempia ole.
tsahkali:
--- Lainaus käyttäjältä: Knaus-90 - 18.03.2016 kello on 20:05 ---Tuommosen laitoin on vikkelä.
(Kuva piiloitettu, klikkaa tätä niin näet kuvan.)
--- Lainaus päättyy ---
jos liittää surfaus ja sähköposti, tabletti on hyvä, muuhun sitten 'oikea' kone.
Sille kuuluisalle Mac'ille ei esim saa kaikkea mitä tarvitsen.
HarriOlavi:
--- Lainaus käyttäjältä: tsahkali - 18.03.2016 kello on 20:17 ---jos liittää surfaus ja sähköposti, tabletti on hyvä, muuhun sitten 'oikea' kone.
Sille kuuluisalle Mac'ille ei esim saa kaikkea mitä tarvitsen.
--- Lainaus päättyy ---
Pääseekö noilla Tab'leteilla hoitamaan pankkiasiat turvallisesti? Kuinka paljon ne eroavat "oikeista tietokoneista?"
Mikä on noiden Tab'lettien käyttöjärjestelmä?
Meillä on Router josta tulee langatonyhteys molempiin (vaimo) läppäreihin. Kysynkin että toimiiko Tab'letit myös langattomasti?
Sorry, olen hölmö myös näissä(kin) asioissa. :'( :'(
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta