Karavaanarin keskustelut > Karavaanarin olohuone

Wiikon kysymys?

<< < (3/5) > >>

winemaker:
Jaahas Noo ja Jou, Ossi en osaa sanoa, mutta laitanpa viestin menemään Ruokkeelle päin, saamme varmaan vastauksen!

99:

--- Lainaus käyttäjältä: Ossi66 - 29.05.2011     kello on 22:25 ---Eikö tuo katto saa liikaa lämpöä polttovaiheessa ???

--- Lainaus päättyy ---

Uskoisin että tuo katto on ns. pois nostettavaa mallia ;)

winemaker:

--- Lainaus käyttäjältä: winemaker - 29.05.2011     kello on 22:29 ---Jaahas Noo ja Jou, Ossi en osaa sanoa, mutta laitanpa viestin menemään Ruokkeelle päin, saamme varmaan vastauksen!

--- Lainaus päättyy ---

Enpä saanut Ruokkeelta vastausta, mutta kyseessä on ehta rosvopaisti- peti, Isännän itsensä suunnitelema.  Katto siis nostetaan pois kokkaamisen ajaksi.
Eiku syömmään!

seppoko:
Nyt kun näen tietsikan näytöltä (aiemmin puhelimen), niin totean, että uunia on käytettykin. Mutta ilmeisesti ei lihat ole  olleet riittävän maukkaita, kun on jo laitettu mauste pohjalle odottamaan seuraavaa kertaa.  ;D  :D ;D

Turhan Höpöttäjä:
Minusta tuo näyttää toisen kuvan mukaan, kropnitsalta.  ;D ;D

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Vastaa

Siirry pois tekstitilasta
Mobile View