Karavaanarin keskustelut > Karavaanarin olohuone

Vain elämää.

<< < (11/23) > >>

Leader dog:
Antti vetää puhtaasti...tyylill een uskollisesti :)

Leader dog:
Virven veto, no en tiiä....

Arska:
Taidan mä Anssia olla 15 vuotta vanhempi,enhän mä nyt oikeesti vanha ole vaikka eläke koittaa kohta..
Pave on hyvä,olet oikeessa.. No oikeesti en voi katsoa mitään kun vaimo katsoo boksista emmerdalen,sitten salatut elämät ja  lemmenviemät.



Sent from my iPad using Tapatalk

Leader dog:
Tietty olette käyneet meripäivillä fiilistelemässä livenä musiikki esityksiä. Live on aina live. Thumb
Ps.Kun kerran Junnun huudella olette.

Arska:


--- Lainaus käyttäjältä: Leader dog - 16.10.2015     kello on 20:47 ---Tietty olette käyneet meripäivillä fiilistelemässä livenä musiikki esityksiä. Live on aina live. Thumb
Ps.Kun kerran Junnun huudella olette.

--- Lainaus päättyy ---
Joskus ollaan käyty,mutta viime vuodetha siellä on ollut vaan joku popeda ja menneisyyden vangit. Aina samat naamat joten eipä siellä olla oltu moneen vuoteen. Ja oikea Kotkalainenhan lähtee saareen meripäivien ajaksi.
Oonhan minä JUNNUN ihan livenäkin meripäivillä nähnyt, torin ilmais jutuissa. Hienoa sanoituista hänellä oli..





Sent from my iPad using Tapatalk

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Vastaa

Siirry pois tekstitilasta
Mobile View