Matkailukeskustelut > Matkailu ulkomailla
VENETSIA
(1/1)
jokkerix:
moi!muistaako joku sen koiraystävällisen leirintäalueen venetsiasta.En löytäny haulla.Koordinaatit tai osote ois kiva.Aika lämmintä on tääl Itävallaski.Huomenn a venetsiaan.
seppoko:
Tuossa http://fi.eurocampings.net/italia/veneto/venetsian/mestre/leirintaalue-venezia-100624/# on ainakin yksi,joka sallii kaksi koiraa. Ja ilmeisesti ilman lisämaksua.
kimi:
Olettoko pitkään Venetsiassa. Saaressa on stellplats asautoille, hinta luokkaa 25€/24h ja palveluina vesi ja kemssantyhjennys, sähköäkin taitaa olla tarjolla. Heti siltojen jälkeen oikealle, ihan sen automaattijunan päätepysäkin vieressä rannassa.
Yhdistelmällä ei ole asiaa portin läpi alueelle.
jokkerix:
Kiitos,1 yö ollaan jatketaan san marinoon kattoon off roadin eurotrialia.Tulless a lämmitellään kroatias ja balttian kautta kotiin.
kimi:
Rannassa tuolla stellplatsilla on hiukan varjoa ja keskellä kenttää paikkoja puskin erotettuina.
Maksu kortilla automaattiin, en muista kävikö käteinen
Hauskaa matkaa
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
Siirry pois tekstitilasta