Matkailukeskustelut > SFC-alueet
Naantalin lähettyviltä hyvää aluetta?
Aaron:
Muumimaailmaan olisi tarkoitus mennä ja hakusessa olisi n.40km:n säteeltä hyvää lapsille sopivaa karavaanialuetta. Kerran on oltu Naantali campingissä, mutta nyt olisi hakusessa joku mukava sfc alue, joten ehdotuksia kaivataan?
Arska:
Me kun liikutaan siellä Turku Naantali tienoilla niin jokakerta käydään Liedon sfc alueella,meistä se on oikein mukava paikka,lastenlapset viihtyy siellä ,löytyy jopa lasten oma uimapaikka.
Sent from my iPad using Tapatalk
ArHi:
Liedon Leporanta on oikein hyvä alue.
sipu:
Livonsaareassa on myökin mukaavaa
ja onhan siinä se Naantalin SFC olikos Aurinkoranta en varma nimestä
ja tietty saaroniemi Ruissalossa
ja jos haluatte muutakin nähdä kuin muumimaan
niin sit on Liedossa se eläintarha
siellä on myöskin mahdollisuus yöpyä siinä p-paikalla
tai en nyt ole varma onko niillä jokin karavaanaritila tehty erikseen ?
migel:
Ja eiks siin o se meitin veronmaksajain kustantama Kultarantakin mut tietty Sauli haluu varmaan olla siell haukipyynniss rauhass joka on aikas raukkamaist ku me se kerra maksetaankin mut sellassi ne ovat noi herrat.Kaikk heill ilmatteeks kuhame maksajat pysytään takavasemmall ja mieluust pirun kaukang... :D t migel
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
Siirry pois tekstitilasta