Tekniikkakeskustelut > Myyjäliikeet ja korjaamot
Varoitus Best-Caravanista
Haapaniemen Paroni:
--- Lainaus käyttäjältä: 99 - 2.04.2015 kello on 16:54 ---Heiltä meni kuulemma 2 tuntia liimata 1,5 metrin verran kalvoa vanerilattiaan. Lisähinnasta eivät tosin viitsineet ilmoittaa.
--- Lainaus päättyy ---
Ei helkutti!
smy:
Myös huonoja kokemuksia paikasta. Tosin palvelun suhteen, hinnat on suolaisia jo kysyttäessä. Mutta ärsyttää kun olen varmaan 5 kertaa käynyt siellä eri asioissa niin aina on tympeä palvelu ja ei koe kyllä ollenkaan itseään 'toivotuksi' asiakkaaksi.
Ehkä palvelu olisi eri jos tekisi auto/vaunukauppoja paikassa mutta olen tavannut ostaa yksityiseltä.
Timontti:
Olin vuonna 2012 saanut mainonnasta tuosta yhtiöstä hyvän kuvan ja olin jo oikeastaan päättänyt, että ostan seuraavan autoni heiltä. Ensimmäisenä yhteydenottona lähetin sähköpostitse erään kysymyksen yhdelle yhtiön omistaja-johtajista Hyvinkäälle. En koskaan saanut siihen mitään vastausta. Nykyisen autoni ostinkin sitten muualta.
kimi:
Espoon Juvanmalmilla toimiva liike on toiminut ok ainakin varaosien ja tarvikkeiden suhteen. Hyvinkäällä olen pari kertaa käynyt kääntymässä, kauppoja ei ole syntynyt
Haapaniemen Paroni:
Kovasti mainostaa itseään Facebookissa...Tied ä sitten.
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta