Karavaanarin keskustelut > Karavaanarin olohuone
Odotettavissa iän tuomaa iloa ;)
K70:
--- Lainaus käyttäjältä: HiTec - 26.01.2015 kello on 22:06 ---Ja kun meillä on mamman kanssa tuota kokoeroakin jonkun verran, niin saa toinen nyt vänssätä omalla pussijousitetulla patjallaan ihan rauhassa vaikka kuinka, niin toinen saa silti koijata ihan rauhassa, ilman ylimääräisiä pomputteluja :D
--- Lainaus päättyy ---
Olen testannut meidän sängyllä laittaa vesilasin vaimon paikalle ja itse mennyt omalle paikalle pötkölleen, eikä lasi kaatunut. Petari on täysleveä. Eli Tempur ei hölsky. Ekalla kerralla "lösähtäessä" saattaa pikkasen hanuriin ottaa, kun ei uppoakaan.
Ja noita saa myös moottorilla, kun ottaa erilliset petarit.
kimi:
Unikulman Bodyform patjat meilläkin ja yhteinen petauspatja. Muuton yhteydessä kesällä menee nuo vaihtoon mutta luultavasti merkissä pysytään. Investointi hyvään patjaan kannattaa ja siitä on iloa monta vuotta.
aaoulusta:
Ennalta ehkäisy ja ylläpito, eikä vaadi kummoisia, jokainen pitää itestään huolta ja tsemppaa muita yrittämään, jos ei mitään ite tee niin kukaan muu ei puolestasi voi tehä..
sipu:
--- Lainaus käyttäjältä: HiTec - 26.01.2015 kello on 22:06 ---Meillä mentiin 160cm jenkistä 2x 80cm moottorisänkyihin ja kyllä muuten toimii! Tuossa on ollut jo parit keuhkokuumeetkin niin helpottaa oloa ihan perhanasti kun saa pään ylös kuin sairaalasängyssä konsanaan. Ja taas päiväsaikaan lukeminen yms. on mukavaa kun saa jalkojakin nostettua Thumb
Ja kun meillä on mamman kanssa tuota kokoeroakin jonkun verran, niin saa toinen nyt vänssätä omalla pussijousitetulla patjallaan ihan rauhassa vaikka kuinka, niin toinen saa silti koijata ihan rauhassa, ilman ylimääräisiä pomputteluja :D
Ei nyt kuvan peti ole kyseessä, mutta eiköhän se idea tuostakin selviä...
(Kuva piiloitettu, klikkaa tätä niin näet kuvan.)
--- Lainaus päättyy ---
Juups löytyy täältäkin
tuollaset sängyt Thumb
enkä luopuis
toisen laisiin laisinkaan Thumb
mjo33400:
--- Lainaus käyttäjältä: aaoulusta - 26.01.2015 kello on 22:20 ---Ennalta ehkäisy ja ylläpito, eikä vaadi kummoisia, jokainen pitää itestään huolta ja tsemppaa muita yrittämään, jos ei mitään ite tee niin kukaan muu ei puolestasi voi tehä..
--- Lainaus päättyy ---
Paitsi se patja jolla nukut.
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta