Karavaanarin keskustelut > Karavaanarin olohuone

Uusi arvonimi?

<< < (9/12) > >>

Aakku:

--- Lainaus käyttäjältä: Tikkakosken Diplomaatti - 17.01.2015     kello on 19:24 --- Minä kuukauden ;) :D

--- Lainaus päättyy ---
Näkis vaan...  ;D
Tipaton tammikuukin on helpompi.

Haapaniemen Paroni:

--- Lainaus käyttäjältä: Aakku - 17.01.2015     kello on 19:25 ---Näkis vaan...  ;D
Tipaton tammikuukin on helpompi.

--- Lainaus päättyy ---
Mutta en sanonut millon ;) :D

Jgahpir:
Tämmöttis fasebookki small talk lärpätyksiä on mukava lueskella, kun sille päälle sattuu.
Onnittelut uusista arvonimistä, hiellä ja tuskalla ansaittu :D

Senverran toivoisi yleistä kunnioitusta Ketjun luojalle, että jos ne on asiallisessa hengessä aloitettu niin älköön sitä monen sivun pikkupuheilla menkö pilaaman, siis olohuoneiston ulkopuolella.
Nimim Totinen tallaaja ;D





HiTec:

--- Lainaus käyttäjältä: Tikkakosken Diplomaatti - 17.01.2015     kello on 18:07 ---Eihän siinä mitään huonoa ole ;) Thumb

--- Lainaus päättyy ---

No ei, mutta enempi höpöttämällä varmaan saisi vieläkin paremman ;D

kimi:

--- Lainaus käyttäjältä: Alan - 17.01.2015     kello on 18:40 ---Herra Alan tykkää ehkä muustakin kun höpöttämisestä. Vaan sehän voidaan selvittää, mitä kansa on mieltä.

--- Lainaus päättyy ---
Kansan mielipiteestä en tiedä mutta omani on selkeä.
Asia ja tekniikkakeskustelu t oli ne millä osalla foorumia tahansa pidetään puhtaina ja höpötykset sitten muualla. Kaksimielisyydet voisi mielestäni pitää hiukan sivussa tai ei ainakaan suoltaa niitä joka paikkaan. Ei ne nyt pahasti häiritse kunha ne ei ota ketjussa yliotetta, ja kyllä tänne löpinää sopii joka suuntaan.

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Vastaa

Siirry pois tekstitilasta
Mobile View