Tekniikkakeskustelut > Matkailuautot

Nettikaravaanista poimittua (m-autot)

<< < (1068/1158) > >>

Turhan Höpöttäjä:
Vain tosi miehille: https://www.nettikaravaani.com/flair/8000i/1606398

Mautoilija:

--- Lainaus käyttäjältä: Turhan Höpöttäjä - 28.01.2023     kello on 15:00 ---Vain tosi miehille: https://www.nettikaravaani.com/flair/8000i/1606398

--- Lainaus päättyy ---
Saattaa olla että näen painajaista tuosta keulasta.

armas ujomieli:
Nyt edukas kun jo sisäänajettu Thumb Erillisvuoteista en henk koht välitä mut monihan tykkää. Keulaan tosiaan tottuu vaikkei sillä retkeilläkään.

Alan:
Komia on ja iso, asunto-osa laadukas. Mun mielestä väärät ominaisuudet kerrottu jo moneen kertaan, mutta ei sitä tarkoita, etteikö olisi jollekin toiselle mainio.

Jos ajoa on vähemmän ja asumista paljon, niin oikein on mainio. Erillispetin saanee yhdistettyä, jolloin toimii pariskuntakäytössä täysipainoisesti. Ja keulahan on tyylikäs, aikaansa edellä.

Tiiä sitten mikä tuosta tosimiesten auton tekee. Ehkä se on koosta johtuva hankala käsiteltävyys ahtaissa tiloissa.

armas ujomieli:
Eikös kuskista kiinni ;)

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Vastaa

Siirry pois tekstitilasta
Mobile View