Tekniikkakeskustelut > Matkailuautot

Nettikaravaanista poimittua (m-autot)

<< < (835/1161) > >>

Turhan Höpöttäjä:
Nyt kaikki järissään olevat kaikkien kaverit, joilla taskun pohjalla on ylimääräistä kuusi kymppiä, ja vielä tarvis tolokun autosta. Nyt Kuopioon:  https://www.nettikaravaani.com/flair/niesmann-bischoff-8000i-iveco/1521987

Raksaus:

--- Lainaus käyttäjältä: Turhan Höpöttäjä - 31.05.2019     kello on 08:11 ---Nyt kaikki järissään olevat kaikkien kaverit, joilla taskun pohjalla on ylimääräistä kuusi kymppiä, ja vielä tarvis tolokun autosta. Nyt Kuopioon:  https://www.nettikaravaani.com/flair/niesmann-bischoff-8000i-iveco/1521987

--- Lainaus päättyy ---

ja taas itse ilmoituksesta

"- Agrikaatti"

Ei vain pysty käsittämään, miten ammatikseen tätä hommaa tekevät tekevät tuollaisia virheitä jatkuvasti.Ymmärrän kyllä, että joku yksityishenkilö hakamussuttelee ja kirjoittaa tarkoituksella väärin, mutta antaa kyllä liikeestä melkoisen huonon kuvan alan kauppiaiden ammattitaidosta jos eivät tiedä miten näin tavalliset lisälaitteet kirjoitetaan. Vaikea nähdä, että esim. Veho ilmoittelisi myyvänsä Merseedes Bentsejä. Tai matkatoimisto myisi matkoja (Eurosportin jalkapalloselostaja Jukka Loukiota lainaten) Barcenolaan.

Aippe:
Olisi mielekäs pohjaratkaisu mutta jaksaneeko noilla tehoilla liikuttaa mitään.
https://www.nettikaravaani.com/muu-merkki/nordic-transporter/1522002

Lerssinen:
Kyseisellä moottorilla oleva pakukin on todella ankea suorituskyvyn suhteen.. Ja nyt puhuu mies jolla on mökkimersu 309  :laugh:

Aippe:

--- Lainaus käyttäjältä: Lerssinen - 31.05.2019     kello on 09:27 ---Kyseisellä moottorilla oleva pakukin on todella ankea suorituskyvyn suhteen.. Ja nyt puhuu mies jolla on mökkimersu 309  :laugh:

--- Lainaus päättyy ---

Kiitos tiedosta, näin vähän arvelinkin. Harmi, että muuten asiallisen näköinen kampe on pilattu tehottomalla konevaihtoehdolla.

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Vastaa

Siirry pois tekstitilasta
Mobile View