Tekniikkakeskustelut > Matkailuautot
Nettikaravaanista poimittua (m-autot)
palokurki:
--- Lainaus käyttäjältä: 0yxxy0 - 24.10.2015 kello on 11:12 ---https://huutokaupat.com/fi/v/213741
Tuommonen osu näyttöön selatessa nettiä
--- Lainaus päättyy ---
Tuo on tilaihme. Kävin pari katsomassa autoa etsiessä. Oikeesti jos on lapsia mahtuu 8 henkeä nukkumaan. Lähtöhinta vaan semmoinen, että jos lisää 24 prosenttia alvia niin ei voi paljoa korotella.
Arska:
Meillä töissä on huomattu tuo huutokauppa.com,siellä kaikki romut nykyään myydään. Kun huutokaupan viimeiset tunnit koettaa niin hinnat nousee pulviin,eli ihmisiltä katoaa järki kokonaan.
Sent from my iPad using Tapatalk
Laaga:
http://www.nettikaravaani.com/muu-merkki/holiday-rambler/1435337 amerikan tilaihme.
Ossi66:
--- Lainaus käyttäjältä: Laaga - 28.10.2015 kello on 11:21 ---http://www.nettikaravaani.com/muu-merkki/holiday-rambler/1435337 amerikan tilaihme.
--- Lainaus päättyy ---
Amerikassa on kaikki suurta "kylkilevittyvä sivuseinä sähköllä napista, lisätilaa 15 sekunnissa monta neliötä"
- alle 2 neliöö on monta ;D
Edit:
Ai - justiinsahan mä hokasin - ne monet on neliöjalkoja ;D Thumb
Turhan Höpöttäjä:
Se on hyvä että kulkimessa on tilaa vapaa-ajan viettoa varten. Onhan monella kotonakin 10-20 kertainen määrä. :D
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta