Tekniikkakeskustelut > Matkailuautot
Nettikaravaanista poimittua (m-autot)
Rauno:
https://www.tori.fi/pohjois-pohjanmaa/Asuntoauto_50244026.htm?ca=18&w=3
Siinä yksi arto, näyttää varsin siistiltä.
smy:
Huomio kun myynti ilmoituksia katsoo, niin hyvin harvoissa on takatalleista varsinaisia kuvia. Ajatellaanko että ketään ei kiinnosta 'takakontti'.
Raksaus:
--- Lainaus käyttäjältä: Rauno - 19.11.2018 kello on 22:09 ---https://www.tori.fi/pohjois-pohjanmaa/Asuntoauto_50244026.htm?ca=18&w=3
Siinä yksi arto, näyttää varsin siistiltä.
--- Lainaus päättyy ---
Ilmoituksen mukaan ihan ok. Mutta kun olen vielä renkaidenpotkimisva iheessa niin tuo etäisyys on aivan liian pitkä minulle. jos Ouluun asti lähtisin niin yksisuuntainen junalippu olisi vain varattuna. Jos tosi pettymys niin sitten paluulippu asemalta mutta toivottavasti autolla. Nyt ollaan vielä kaukana siitä. Työkuvioihin tuli sen verran epävarmuutta että mitään äkkinäisiä päätöksiä ei liene tiedossa.
Raksaus:
--- Lainaus käyttäjältä: Rauno - 19.11.2018 kello on 21:39 ---Auto ollut meillä vasta muutaman kuukauden ja en ole kuskannut sillä kun pojan pyörää mikä ainakin mahtui hyvin, siinä 24" renkaat ja ns. Nuorisopyörä.
--- Lainaus päättyy ---
Mitä arvioisit luukun korkeudeksi? Mahtuiko helposti? Perus maastopyörä itselläni ja vaimolla Jopo. Ne ja lasten pyörät pitäisi saada mahtumaan, niin olisin tyytyväinen.
Rauno:
Aamulla mittasin, korkeus 105, leveys 95. Talli noin 110 korkea.
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta