Tekniikkakeskustelut > Matkailuautot
Nettikaravaanista poimittua (m-autot)
Alan:
Tuolla hinnalla saa Saksasta syksyllä varsin mainion integroidun MB-alustaisen Hymerin, uuden. Ilman Aldea vain.
"Masi":
--- Lainaus käyttäjältä: Alan - 9.03.2017 kello on 11:23 ---Tuolla hinnalla saa Saksasta syksyllä varsin mainion integroidun MB-alustaisen Hymerin, uuden. Ilman Aldea vain.
--- Lainaus päättyy ---
Niin , 300 sarjan, mutta tuohan on 500 sarjaa eli aivan eri vekotin kuin pullamersu.
Turhan Höpöttäjä:
--- Lainaus käyttäjältä: Alan - 9.03.2017 kello on 11:23 ---Tuolla hinnalla saa Saksasta syksyllä varsin mainion integroidun MB-alustaisen Hymerin, uuden. Ilman Aldea vain.
--- Lainaus päättyy ---
No, tämä on puolta halvempi ja siinä on kaikki: http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=213024210&sortOption.sortBy=creationTime&ambitCountry=DE&sortOption.sortOrde r=DES ...Kaikki. ...Ulkopintaakin sen verran, että voi tempasta iihaa:t. ;D
Alan:
Kallis on noin vanhaksi.
On se vaikeaa tuo auton löytyminen sinulle, voisi melkein oman ketjun laittaa aiheelle.
MipHe:
--- Lainaus käyttäjältä: Bavaria - 9.03.2017 kello on 11:25 ---Niin , 300 sarjan, mutta tuohan on 500 sarjaa eli aivan eri vekotin kuin pullamersu.
--- Lainaus päättyy ---
Uudet 500 sarjalaiset Hymerit taitaa liikkua Saksassa alkaen n 120t€ pintaan, tosin kun tuohon ruvetaan lyömään Arctik pakettia ja muita hiluja päälle, hinta taitaa pompsahtaa ylöspäin aika nopeasti..
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta