Tekniikkakeskustelut > Matkailuautot
Nettikaravaanista poimittua (m-autot)
T-Cat:
--- Lainaus käyttäjältä: Turhan Höpöttäjä - 7.10.2016 kello on 09:26 ---Vastasin T-Cat:n auton etsintään. :D
--- Lainaus päättyy ---
Kiitos,
pitää alkaa tutkimaan tuotakin.
Toki noita tulee itsekin haettua kaiken näköisillä haku jutuilla mutta ei ole haittaa vaikka useampi "silmäpari" on mukana.
Moppc:
Erikoinen ratkaisu myynti-ilmoituksessa (nettiauton puolella, tosin). Kiinnostava mutta onkohan kotimaisten säännösten mukainen kun näyttää niin kiinteiltä nuo kalusteet?
http://www.nettiauto.com/land-rover/defender/8317690
88k5:
^
N1 pakettiauto. Ainakin kertavuoteen joutuu kontin tyhjentää noista kalusteista..
Jos olis rehti M1 henkilöauto ja maksas isommat verot, niin ei tarttis pelätä tienvarsitarkastust a - jos vaikka puhallusratsiaan sattus, eikä mitään riepua (näköestettä) tavaratilan ja penkkien välissä.
Jos narahtaa alvillisella autolla tuosta, joutuu alvivelvollinenkin verottajan syyniin - mikäli siniset vasikoi..
Turhan Höpöttäjä:
Nyt ei ole Teve hinnan kiroissa. Joku joka rakentaa itselleen kuljinta, tuosta voisi löytyä käyttökelpoisia sisäkalusteita. http://www.tori.fi/uusimaa/Asuntoauto_projekti_30978509.htm?ca=18&w=3
palokurki:
http://www.nettikaravaani.com/volkswagen/camper/1467060
Nostalgisempaa projektia saa hakea. Thumb
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta