Tekniikkakeskustelut > Vetoautot
Tärkeän äärellä.... Asuntovaunun peruutusavustin.
virpimu76:
--- Lainaus käyttäjältä: jva61 - 18.12.2014 kello on 14:22 ---eikös se pimmeri ollu lisäksi ressun alla piilossa ettei naapurit tulisi kateellisiksi ;D
--- Lainaus päättyy ---
Hmmm oonkos sen maininnu ::) vaan ko arvasit...noh ressun allahan se tuo evil nro.1 Thumb ollu jo muuan vuuen he he :D
Harmi seisoo ilman suurempaa suojaa..sen jos kesäksi ajoon sais ;D
Nii ja naapurin rva on vannoutunut saabisti ja onhan noilla tuo mesekin...toisel puolel on opel mies ::)
Piti ressuttaa ko kesäsin tuli nuorii miehii osteleen evilii,,enkä myy sitä never ever
Arska:
Hitsi kun tuo lukihäiriö vaivaa,luen joka kerta tuon otsakkeen että peruutus savustin,ekalla kerralla oikein ihmettelin että mikäs härveli se semmoinen savustin on.
Sent from my iPad using Tapatalk
sipu:
--- Lainaus käyttäjältä: Arska - 18.12.2014 kello on 15:34 ---Hitsi kun tuo lukihäiriö vaivaa,luen joka kerta tuon otsakkeen että peruutus savustin,ekalla kerralla oikein ihmettelin että mikäs härveli se semmoinen savustin on.
Sent from my iPad using Tapatalk
--- Lainaus päättyy ---
mulla tuot samaa vik-kaa vik-kaa
ja pahasti
lukee mitä vaan
niin pitää ne kolmesti lukea ja ta-va-ta
jotta tajuu lukeemsa Thumb
mutta kiva naapuri virpillä Thumb
mä kans olen niin rakastunut suobbiini :-*
virpimu76:
Se rva tietää ett on muuten turvallinen kaara..tuop saabbi,,ja ei oop tumppula muija..siel tuo hitsailee ja maalaa auton korjaa a-vaunun seinät jos tarvetta..ompelee vaatteet lapsenlapsille..juu ja toi rvan kasvimaa...kyll olis meijän kanaset mielellään sill tonkimassa ;D
Se o hjyvä ko kun appuu tarvii nii kysäsee vaan naapurin rvan mielenpiteen Thumb
Nää on mukava pariskunta :D
sipu:
kyllä vaan
hyvät naapurit on kultaakin kaaliimmat :-*
meillä kans yks aviopari esm. kaupoissa
missä vaimo on auto, remontti ym osastoilla
ja mies kukka ja sisustus sekä ruoka osastoilla :)
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta