Tekniikkakeskustelut > Karavaanarin tietotekniikka

Win 10

<< < (152/165) > >>

K.E.V:

--- Lainaus käyttäjältä: megaman -  4.12.2019     kello on 11:41 ---Niin, ensimmäinen oli toi S mode laatuaan minun uralla.
Meillä kun koneita tulee huoltoon, noiden salasanojen ja tunnareiden kanssa ollaan välillä ihmeissään.

--- Lainaus päättyy ---
Kerran yx tuttu firman ihminen tuli vaihtamaan konetta. 3 tuntia ihmeteltiin salasanoja. Sit mä kysyin mikäs sun koiran nimi on ja saantivuosi  ;D
Osui

Karabiilisti:
Sitten on ne ohjelmien kuningas salasanat.... joilla pääsee sisään tietoihin halusi omistaja tai ei...  :-X

K.E.V:

--- Lainaus käyttäjältä: Karabiilisti -  4.12.2019     kello on 14:39 ---Sitten on ne ohjelmien kuningas salasanat.... joilla pääsee sisään tietoihin halusi omistaja tai ei...  :-X

--- Lainaus päättyy ---
Höpöhöpö
Ja tällä salasanalla piti päästä synccaamaan tavarat uuteen koneeseen.
Lapsellisia juttuja sulla …..

Karabiilisti:
Ei niitä tietty normi kansalaisille, kauppiaille eikä jälleenmyyjille jaella, ei edes tukuille eikä aina edes huolloille.
Windowsin suhteen niitä ei ole edes olemassa...ainakaan kukaan ei tunnusta.  ;)


K.E.V:

--- Lainaus käyttäjältä: Karabiilisti -  4.12.2019     kello on 16:06 ---Ei niitä tietty normi kansalaisille, kauppiaille eikä jälleenmyyjille jaella, ei edes tukuille eikä aina edes huolloille.
Windowsin suhteen niitä ei ole edes olemassa...ainakaan kukaan ei tunnusta.  ;)

--- Lainaus päättyy ---
Mut sulla tai kaverillasi Johan affilla ne on 🤣🤣🤣🤣🤣

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Vastaa

Siirry pois tekstitilasta
Mobile View