Tekniikkakeskustelut > Karavaanarin tietotekniikka
Win 10
pouhe:
Muistatko mitä latailit.
Knaus-90:
Mulla ainakin tuo sampan J5 2016 toimii, ilman mitään latauksia.
Tässä uudessa päivityksessä.
tsahkali:
--- Lainaus käyttäjältä: pouhe - 9.06.2017 kello on 21:40 ---Muistatko mitä latailit.
--- Lainaus päättyy ---
No en.... kun se tuntui niin tavanomaiselta, että homma ei toimi
Latasin Kiesinkin, oisko sen mukana tullut joku ohjain?
pouhe:
--- Lainaus käyttäjältä: K.E.V - 9.06.2017 kello on 21:07 ---Ota pois se määrittämätön laite. Käynnistä uudelleen kone ilman kytkettyä laitetta Ei ole vielä itselle tullut vastaan laitetta mikä ei toimisi ajuritta.
--- Lainaus päättyy ---
Poistin laitteen ja käynnistin ilman laitetta, kytkin puhelimen Samsung J5 eikä toimi edelleenkään. Nyt ohjauspaneelissa näkyy MTP ja ohjainta kaipailee, mutta mistä sen löydän. Canon.fi ilmoittaa, että ohjainta ei tarvita. Lisäksi hp:n ( kone HP Pavilion ) sivulta tarkistin ajurit joiden pitäisi olla ajan tasalla.
K.E.V:
--- Lainaus käyttäjältä: tsahkali - 10.06.2017 kello on 11:06 ---No en.... kun se tuntui niin tavanomaiselta, että homma ei toimi
Latasin Kiesinkin, oisko sen mukana tullut joku ohjain?
--- Lainaus päättyy ---
No KIES:n mukana tulee ajuri kyllä, mutta pitäisi näkyä ulkoisena muistina ilman sitäkin
--- Lainaus käyttäjältä: pouhe - 10.06.2017 kello on 12:10 ---Poistin laitteen ja käynnistin ilman laitetta, kytkin puhelimen Samsung J5 eikä toimi edelleenkään. Nyt ohjauspaneelissa näkyy MTP ja ohjainta kaipailee, mutta mistä sen löydän. Canon.fi ilmoittaa, että ohjainta ei tarvita.
--- Lainaus päättyy ---
Jaa ? Jokin rekisterimerkintä tappelee koneessa. Ota mtp pois ja kokeile uudelleen monta kertaa , en kauko-opastuksena osaa enempää sanoa.
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta