Karavaanarin keskustelut > Karavaanarin olohuone

Karavaanarin tiepalvelu

(1/2) > >>

Rauno:
31.5 loppuu kortista voima, tuleeko uusi itestään laskun kera, vai pitääkö tehdä uusi anomus?

seppoko:

--- Lainaus käyttäjältä: Rauno - 10.05.2014     kello on 14:54 ---31.5 loppuu kortista voima, tuleeko uusi itestään laskun kera, vai pitääkö tehdä uusi anomus?

--- Lainaus päättyy ---

Ovat tulleet. Viime syksynä oli jotain ongelmaa, mutta sieltä se tuli sitten tuplana, kun kysyin AL:sta

sipu:
Meille on tullut postilootan automaattisesti
nyt otettiin se AL pluskortti
ja minullakin on oma rinnakais korttini  Thumb Thumb Thumb
uskallan lähteä tuolla vanhus-suabbilla
... hiukan pidemmälle kuin kirkolle  ;D

Moppc:
Itsellä Autoliiton Plus palvelu ollut muutamia vuosia. Eipä onneksi ole sattunut mitään missä yhteydessä olisin vielä tarvinnut. Ymmärsin jotenkin, että tämä karavaanarin tiepalveliu olisi sitten vielä jotain ekstraa sisältävä? Tietenkin myös kiinnostaaa, että oliko kellä laittaa kokemuksia palvelun tiimoilta?

relluttelija:
Uusi kortti tuli laskun kylkiäisenä. Viime keväänä meni rengas ja tietenkin oli avain kotona, joten soitin tiepalveluun ja pian oli hiacemies vauhtamassa rengasta.

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

Vastaa

Siirry pois tekstitilasta
Mobile View