Tekniikkakeskustelut > 12 voltin järjestelmä
LMC sähkörapun piirikortti
tahko:
--- Lainaus käyttäjältä: mjo33400 - 25.04.2014 kello on 20:28 ---Olisko ollut noin 300 €. Joten ei kauheasti kannata uhrata, mutta jos vika onkin vain 50 centtiä niin sitten kannattaa. ;) Tämä on uusi tuttavuus ja on myös mielenkiintoinen.
--- Lainaus päättyy ---
Minkähän ikäinen auto kysessä ei kyllä taida maksaa 300 €uroa himpun päälle puolet tuosta taitaa olla lähempänä
mjo33400:
--- Lainaus käyttäjältä: tahko - 25.04.2014 kello on 20:41 ---Minkähän ikäinen auto kysessä ei kyllä taida maksaa 300 €uroa himpun päälle puolet tuosta taitaa olla lähempänä
--- Lainaus päättyy ---
Katoin vain kuuklesta tollaisia hintoja. Eikä toi hinta ole tärkeä vaan se missä vika on. Auttaa jatkossa.
mjo33400:
Näin se piirikortti tuli korjattua. Eli toimii vain käsiohjauksella. Jos haluaa D+ toiminnan, pitää rakentaa 7 sekunnin ajastukytkentä, mutta aiheen aloittajan kanssa sovimme, että tehdään vain käsiohjaus.
Kuva vaihdettu.
retsasung52:
--- Lainaus käyttäjältä: mjo33400 - 30.04.2014 kello on 08:58 ---Näin se piirikortti tuli korjattua. Eli toimii vain käsiohjauksella. Jos haluaa D+ toiminnan, pitää rakentaa 7 sekunnin ajastukytkentä, mutta aiheen aloittajan kanssa sovimme, että tehdään vain käsiohjaus.
(Kuva piiloitettu, klikkaa tätä niin näet kuvan.)
[/quote
Jihuuuu !
Tulen käymään ensi viikolla jos sopii. Ilmoitat vaan itsellesi sopivan ajan …
--- Lainaus päättyy ---
mjo33400:
--- Lainaus käyttäjältä: retsasung52 - 30.04.2014 kello on 17:12 ---
Jihuuuu !
Tulen käymään ensi viikolla jos sopii. Ilmoitat vaan itsellesi sopivan ajan …
--- Lainaus päättyy ---
Joo sopii se, mutta sovitaan tarkemmin viikonloppuna.
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta