Tekniikkakeskustelut > Matkailuautot

Päästömittaus

<< < (3/4) > >>

Aakku:

--- Lainaus käyttäjältä: viitalar - 13.03.2014     kello on 19:24 ---Niin minulla on AL kortti mutta jos jollain korjaamolla saisi vielä edulisemmin jäisi reffi saunaan vielä limonaatia ostettavaksi  :D :D :D

--- Lainaus päättyy ---
No jos sitten vaikka tuolta valkkais....
http://www.katsastushinnat.fi/hae/?searchterm=turku&radius=&prod=combo_3&open=0#

K.E.V:
No itse käyn tuolla eräällä K-1 :sellä ja "savut" haen kaveriltani ensin vierestä, ihan viralliset kyllä .
Tuo on edullisin  ;D

Aakku:

--- Lainaus käyttäjältä: kahtaenvaihda - 13.03.2014     kello on 20:37 ---No itse käyn tuolla eräällä K-1 :sellä ja "savut" haen kaveriltani ensin vierestä, ihan viralliset kyllä .
Tuo on edullisin  ;D

--- Lainaus päättyy ---
Tutulta minäkin saan savut mitattua ilmaiseksi, mutta toisaalta ilmaisia palvelujahan ei ole.

perho-ukko:
 On se tuokin mittaus,mitä sillä haetaan! Tuo Opel/BMV,päästömittaus 1,2 ! Wokkelo ilman pumpun viritystä reilusti yli sallitun,(ilman turboa),ja jos niillä asetuksilla,mikä hyväksytään,ei sillä pysty ajamaan,tehot puuttuu! Jos minä käyn kerran vuodessa reissussa,tuskin olen ympäristön saastuttaja,vaikka lisään syöttöä pumpusta,enkä ole huomannut yhtään enemmän savuttavan,on vaan paljon pirteämpi ajaa !

olalaa:
Minä olen käynyt WP-katsastuksessa siellä koko katsastus paketti sopivaan hintaan.Jos joudut uudellen näytämään niin vain 10e.Voit kertoa minulta terveisiä Anulle saataa vaikutaa hintaan.Paikka on tuulissuolla Thumb

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Vastaa

Siirry pois tekstitilasta
Mobile View